Шановні учні та батьки!

Відповідно до рішення педради(протокол 4 від 29.10.2021 р.) освітній процес з 01.11.2021 р. в ліцеї буде відбуватися для 2-4 класів очно, для 5-11 класів – з використанням  технологій дистанційного навчання.

Адміністрація

Педконсиліум “Стан адаптації учнів 10-х класів до профільного навчання”

В цьому навчальному році ліцейна родина збільшилась на 65 учнів 10-х класів зі шкіл міста. На 1 вересня  2021 року були сформовані такі профільні класи: математичний, хіміко-біологічний, історичний, два філологічних(українська мова та література, англійська мова). Продовження

“Осіння толока”. Ліцей №15 відзначає Всесвітній день трудотерапії

Спільна справа на користь громади не лише гуртує, але й виховує відповідальне ставлення до порядку й затишку. 27 жовтня 2021 року в рамках проведення осіннього місячника з благоустрою та поліпшення санітарного стану територій в ліцеї №15 м.Чернігова відбулась “Осіння толока”. До цієї благородної справи долучилася вся дружна ліцейна родина. З натхненням працювали всі: обслуговуючий персонал, учні. педагоги та батьки.

Робота кипіла. “Більшу частину життя ми проводимо на роботі. Ліцей – наш рідний дім, – говорить директор ліцею Антоніна Харченко. – Всі ми прагнемо зробити його красивим, сучасним, де було б добре і учням, і вчителям. З роками стає все дедалі актуальнішим вислів Антуана де Сент-Екзюпері: “Встав зранку, вмився, привів у порядок себе – приведи в порядок і свою планету”. Продовження

Тиждень зарубіжної літератури

18.10.2021 р. у ліцеї №15 розпочався тиждень зарубіжної літератури. У медіатеці була відкрита виставка учнівських малюнків до творів зарубіжної літератури. Діти 5 класів зібралися на бібліотечні уроки. Цікаві вікторини та ігри дали можливість кожній дитині продемонструвати свої знання з предмета.

Продовження

Серпневі зустрічі з учнями

Шановні ліцеїсти!

Запрошуємо вас 30.08.2021 р. на серпневі зустрічі з учителями (по навчальних кабінетах).

Початкові класи – 9:00 год.

5-9 класи – 10:00 год.

10-11 класи – 11:00 год.

Адміністрація

Списки учнів зарахованих до 10-х профільних класів на 2021-2022 н.р.

Список учнів 10-А класу (математичного профілю)

  1. Бабич Катерина Андріївна
  2. Бабійчук Дмитро Сергійович
  3. Бодяшова Софія Андріївна
  4. Бранд Ілля Михайлович
  5. Волошин Данило Костянтинович
  6. Ворожбит Анастасія Андріївна
  7. Дейкун Анна Вадимівна
  8. Запрудська Софія Сергіївна
  9. Клепацький Богдан Вікторович
  10. Кнуренко Іван Сергійович
  11. Козир Ярослав Олександрович
  12. Коледін Олександр Сергійович
  13. Кондренко Анастасія Петрівна
  14. Корзун Анастасія Юріївна
  15. Король Сергій Юрійович
  16. Кузнецов Дмитро Олександрович
  17. Лісогор Крістіна Олексіївна
  18. Ляшко Іванна Ігорівна
  19. Мовчан Михайло Олександрович
  20. Мольченко Даніїл Вікторович
  21. Набок Артем Миколайович
  22. Надточій Станіслав Олександрович
  23. Назаренко Єгор Олександрович
  24. Павлов Андрій Олексійович
  25. Плотніков Артем Дмитрович
  26. Полетай Максим Вікторович
  27. Пинзарь Максим Сергійович
  28. Тарарака Іоланта Сергіївна
  29. Філь Олександр Андрійович
  30. Школа Денис Ігорович

Список учнів 10-Б класу (хіміко-біологічного профілю)

  1. Горбач Костянтин Ярославович
  2. Журба Тетяна Володимирівна
  3. Копич Катерина Валентинівна
  4. Іванов Даніл Сергійович
  5. Асатрян Варужан Артемович
  6. Булах Дмитро Андрійович
  7. Дрозд Олександра Кирилівна
  8. Варивода Аліна Іванівна
  9. Храмченко Микита Вікторович
  10. Тищенко Артем Іванович
  11. Хоменко Євгенія Дмитрівна
  12. Калугіна Аліна Олегівна
  13. Вовк Олександра Юріївна
  14. Кулик Анастасія Сергіївна
  15. Володін Микита Олександрович
  16. Фесенко Нікіта Андрійович
  17. Самусь Вікторія Романівна
  18. Калініченко Вікторія Романівна
  19. Степаненко Анастасія Володимирівна
  20. Гуз Софія Сергіївна
  21. Вінніченко Вероніка Михайлівна
  22. Коновалова Вікторія Андріївна
  23. Пенькова Марія Артемівна
  24. Лопатько Марія Олегівна
  25. Павленко Аліса Ярославівна
  26. Березова Владислава Сергіївна
  27. Скоромець Володимир Юрійович
  28. Павліченко Єлизавета Миколаївна
  29. Гошко Нікіта Олександрович
  30. Бондаренко Вікторія Віталіївна
  31. Школоберда Владислав Євгенійович

Список учнів 10-В класу (філологічного профілю (українська мова))

  1. Алійник Денис Павлович
  2. Барило Анна Олегівна
  3. Бікеєва Ольга Юріївна
  4. Дмитренко Тетяна Максимівна
  5. Король Олег Максимович
  6. Кравчук Анастасія Вікторівна
  7. Гавриненко Олександр Анатолійович
  8. Манько Дар’я Сергіївна
  9. Матвієнко Анна Олександрівна
  10. Пархомець Аліна Юріївна
  11. Підлісна Анастасія Сергіївна
  12. Потапенко Валерія Павлівна
  13. Решетник Діана Геннадіївна
  14. Сергієнко Софія Миколаївна
  15. Шульга Катерина Олександрівна
  16. Симанчук Ангеліна Володимирівна
  17. Грабовець Інна Максимівна
  18. Сотник Лілія Павлівна
  19. Гончаренко Ольга Олегівна
  20. Борзда Ольга Сергіївна
  21. Кириченко Дар’я Юріївна
  22. Білоус Дар’я Михайлівна
  23. Вінніченко Євгенія Юріївна
  24. Вінніченко Олександра Юріївна
  25. Надточій Марія Анатоліївна
  26. Сидоренко Максим Олександрович
  27. Котеленець Катерина Андріївна
  28. Шкурко Діана Ярославівна
  29. Середа Дарина Олександрівна
  30. Білоусова Марина Ігорівна
  31. Головченко Дар’я Михайлівна
  32. Кужель Яна Олександрівна
  33. Миронов Даниїл Геннадійович
  34. Радченко Тетяна Олександрівна
  35. Шостак Анастасія Віталіївна

Список учнів 10-Г класу (історичного профілю)

  1. Артюх Валерія Сергіївна
  2. Іллюшко Максим Михайлович
  3. Омельченко Валерія Василівна
  4. Бойко Владислав Олександрович
  5. Ващенок Павло Вікторович
  6. Губіна Олена Сергіївна
  7. Власенко Дарина Олександрівна
  8. Липлянська Анна Юріївна
  9. Ремидовський Нікіта Олександрович
  10. Семенцова Ірина Григорівна
  11. Феофілова Валерія Максимівна
  12. Галабурда Олександр Вікторович
  13. Артюх Каріна Олександрівна
  14. Шпак Богдан Олегович
  15. Попова Олександра Олександрівна
  16. Гресь Марія Адріївна
  17. Коваль Ілля Сергійович
  18. Сухарєва Єлизавета Олександрівна
  19. Пророк Ілля Денисович
  20. Федоренко Лілія Костянтинівна
  21. Бородай Максим Дмитрович
  22. Байдала Ліана Олексіївна
  23. Притика Яна Євгенівна
  24. Кузьменко Юлія Олександрівна
  25. Іванова Євгенія Олександрівна
  26. Скакун Микита Миколайович
  27. Єроховець Вікторія Володимирівна
  28. Демченко Христина Олегівна
  29. Урбанець Любов Олександрівна
  30. Кросковський Кіріл Олександрович
  31. Мельник Віталій Андрійович
  32. Булаш Ольга Сергіївна

Список учнів 10-Д класу (філологічного профілю (англійська мова))

  1. Ананко Дар’я Ігорівна
  2. Багмут Вікторія Володимирівна
  3. Бондаренко Савелій Васильович
  4. Буряк Павло Володимирович
  5. Ворох Артем Ігорович
  6. Грибов Володимир Володимирович
  7. Гореленко Максим Дмитрович
  8. Давиденко Богдан Всеволодович
  9. Зотова Єлизавета Владиславівна
  10. Зотова Маргарита Владиславівна
  11. Кіблик Альона Сергіївна
  12. Кіблик Вікторія Сергіївна
  13. Ковальчук Поліна Юріївна
  14. Коляда Марія Сергіївна
  15. Коструб Катерина Юріївна
  16. Кулинич Євгенія Андріївна
  17. Лєнчик Іоан Анатолійович
  18. Медвідь Віталій Анатолійович
  19. Музиченко Дмитро Андрійович
  20. Назаренко Іванна Сергіївна
  21. Пенська Мар’яна Олександрівна
  22. Полевик Дарина Ігорівна
  23. Полетавкіна Дар’я Андріївна
  24. Потапенко Валерія Сергіївна
  25. Рочняк Даніїл Олексійович
  26. Сердюк Ярослав Андрійович
  27. Скопич Юлія Віталіївна
  28. Солохненко Анастасія Романівна
  29. Трегуб Кіра Володимирівна
  30. Хоботня Володимир Сергійович
  31. Хоменко Катерина Олегівна
  32. Чепурна Катерина Владиславівна
  33. Шагалій Валерія Юріївна

 Адміністрація