Міжнародний конкурс шкільних проектів “Усна історія”

       Команда учнів 10-х класів нашого ліцею стала лауреатом Міжнародного Конкурсу шкільних усноісторичних проектів для учнів шкіл! 

     Проект «Метод усної історії при вивченні новітньої історії в сучасній школі» здійснюється Асоціацією з міжнародних питань ( Asociace pro mezinárodní otázky, AMO) при підтримці МЗС ЧР.

  Партнерами проекту в Україні є Українська асоціація усної історії  (http://oralhistory.com.ua/ ) та Асоціація керівників шкіл України. Координатором проекту в Україні є Юрій Волошин, доктор історичних наук, професор кафедри історії України Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка, член Української асоціації усної історії.

     АМО розпочала проект «Метод усної історії при вивченні новітньої історії в сучасній школі» у 2011 році в AР Крим. До 2014 року у Криму відбулася низка семінарів на цю тему для вчителів історії кримських шкіл. Через події, які сталися у березні 2014 року, проект було перенесено до м. Київ, а згодом до інших областей України.

    Влітку цього року було оголошено про новий Конкурс шкільних усноісторичних проектів-2016, до якого долучилися й наші учні: Довга Леся, Клименок Аліна, Нікольчук Артур та Чуйченко Сніжана. Вітаю своїх учнів та бажаю не зупинятися на шляху до перемог!