Фестивалю учнівської молоді «Сонячні промені – 2016»

14 грудня у ЧНТУ відбулися Урочистості з нагоди підведення підсумків та нагородження переможців II фестивалю учнівської молоді «Сонячні промені – 2016» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Чернігова, який проводився в рамках регіонального проекту «Університет в житті міста».
З вітальним словом до учасників фестивалю звернувся ректор ЧНТУ Сергій Шкарлет. Свої щирі побажання на адресу педагогів та учнів висловив Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.
    Фестиваль проводився з метою самореалізації талановитої молоді та активізації її творчого потенціалу, виховання в молоді патріотизму, любові до рідного міста, до України. Фестиваль об’єднав в собі талановиту, активну та небайдужу учнівську молодь нашого славетного міста.
      У ІІ фестивалі учнівської молоді «Сонячні промені-2016» взяли участь понад 700 учнів із двадцяти дев’яти загальноосвітніх навчальних закладів міста Чернігова. Кожен з учасників обирав собі до душі як напрямок: науковий, спортивний чи творчий, так і безпосередньо сам конкурс. Приємно відзначити, що деякі учні нашого ліцею встигли взяти участь у декількох проектах  фестивалю, а команда ліцею №15 стала найактивнішою та найчисельнішою серед усіх навчальних закладів Чернігова.

img_20161207_140900

img_20161207_140900