Свято до Дня матері і сім`ї

Немає теплішого вогнища за родинне. Дружні, спокійні, врівноважені стосунки між дітьми, батьками та вчителями – запорука здорового морального клімату у ліцеї. Батьки завжди бажають своїм дітям щасливої долі, мріють бачити їх здоровими, добрими, порядними людьми. Під час родинного свята до Дня сім`ї і Матері, що відбулося у ліцеї 11 травня, учні презентували свої виступи якраз родинам і запевняли, що ліцейську родину намагаються робити міцною і нездоланною.

На свято була запрошена  мати Олексія Коновалова, випускника ліцею, який загинув за Україну у 2014 році, Наталія Миколаївна, але через хворобу вона не змогла бути присутньою. Любязно відгукнулась на запрошення Чередніченко М.М., мати загиблого Дениса, читала вірш про матір та вітала усіх зі святом.

Близнюки та двійнята ліцею грали в гру “Сімейний бюджет”: хто швидко вміє рахувати гроші. Директор ліцею Жовтопляс О. І. нагадала ліцеїстам про те, що мають вони свято берегти у своєму житті сім`ю та бути вдячними своїй матері до скону за те, що подарувала життя.