Historical Fashion Show

Понеділок – день важкий – це відомо, мабуть, кожному. Але тільки не для учнів ліцею № 15.  Так 4 грудня, у понеділок, члени учнівського парламенту уже вкотре наповнили буденне життя нашого навчального закладу феєричними та незабутніми враженнями.
Як саме? Вже традиційно третій рік поспіль команда старшокласників проводить «Lyceum Fashion Day» («День моди у ліцеї»), на чолі із засновником цього дійства Артуром Пономаренко (нині учень 11-А класу). І щороку вони вдосконалюють втілення свого креативного проекту різними новинками.

  
Такою новинкою став Historical Show (історичний показ), на якому присутні могли спостерігати за різними стилями одягу, починаючи з 10-20-х років минулого століття і дотепер. Захід пройшов у рамках відкриття тижня історії та правознавства у ліцеї і, безсумнівно, кожен присутній знайшов образ, який підійшов саме йому.


«Мода – це не просто одяг. Мода витає у повітрі, її приносить вітер. Кожен передчуває її, дихає нею. Вона і в небі, і на дорозі.» – стверджувала Коко Шанель, тож сподіваємося, сьогоднішній захід кожного надихне на творчість і прикрасить буденність нашого заклопотаного сучасного життя.