Ліцей №15 зустрічає гостей з м. Ічня

Коли можеш зробити світ кращим, – не роздумуй, а роби! Ось девіз, яким послуговувалися учні та педагоги ліцею №15 під час організації освітньо-розважальних заходів для дітей, що постраждали внаслідок вибухів у місті Ічня.
Вихованці різних шкіл, різного віку – ці діти стали об’єднаними одною спільною проблемою. Для того, аби покращити їх настрій у похмурий осінній день, адміністрація ліцею 25 жовтня запросила до закладу делегацію малечі, що зараз розміщена у санаторії «Зелений Гай». Захід відкрила невелика презентація ліцею: музика, конкурси, майстер-клас із виготовлення орігамі. Щоб учням було цікавіше, екскурсію закладом провели у формі багатоступеневого розважального квесту, кожна станція якого не тільки була розташована у найважливіших локаціях ліцею, але й містила унікальні конкурси: рухливі, музичні, літературні, на логіку, завдання з використанням комп’ютерів та програми Geo Guesser. Нудьгувати просто не було часу!

Щасливі, захоплені  діти покинули ліцей. І коли сідали в автобус, одностайно просили: «Хочемо ще!». 
Кожен із нас може долучитися до покращення життя цих дітей. Малюкам не вистачає теплого одягу, тому було прийнято рішення провести акцію ( з 29.10 по 02.11) щодо збору теплого одягу та взуття для потерпілих дітей з Ічні.