Інтерактивний просвітницький захід «Станція життєвих навичок-захисти себе від ВІЛ»

ВІЛ, СНІД. Сьогодні нам часто зустрічаються ці слова на плакатах, у газетах та журналах, їх чуємо по телевізору, радіо і  просто від дорослих. Але, на жаль, більшість із нас не усвідомлює, яку загрозу він несе людям. Найчастіше ми думаємо – « мене це не стосується», « зі мною цього не трапиться», та ніхто не знає, де чекає нас біда. СНІД – одна з найголовніших проблем, з якою людство зіткнулося у ХХ столітті і увійшло у ХХІ ст. У всьому світі проводяться наукові роботи зі створення вакцини та ліків проти  інфекції, але на сьогодні СНІД не лікується. Єдиним методом боротьби із хворобою залишається попередження передачі вірусу.

4 грудня 2018 року в рамках місячника «Обізнаність населення до подолання епідемії ВІЛ-інфекції, СНІДу» у ліцеї серед сьомих класів відбувся інтерактивний просвітницький захід «Станція життєвих навичок-захисти себе від ВІЛ», який організували та провели психолог ліцею Слезко О.М. та соціальний педагог Волочок Ю.А.

Кожен учасник класу зміг поглибити свої знання про ВІЛ та СНІД, формувати вміння презентувати свою роботу, працювати в команді та з великою аудиторією, зміг  усвідомити важливість  вибору здорового способу життя. Домашнім завданням кожного класу було підготувати презентацію команди та інтерв’ю: розуміння фрази: «Толерантне ставлення до людей, що живуть з ВІЛ». Увазі учасників було представлено декілька конкурсів: «Інтелектуальний», «Навчаючись-учись», «Шлях до здорового, безпечного життя». Переможцями стали чарівні дівчата з 7-Б класу команди під назвою «Дюрасел».