Вітаємо призерів І (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу» у 2018-2019 навчальному році!

Одним з пріоритетних напрямів діяльності музею бойової слави ліцею № 15 м. Чернігова є пошуково-дослідницька робота, а саме збір і поширення інформації про героїчні вчинки українських військовослужбовців, бійців добровольчих батальйонів під час військових дій в зоні АТО та ООС, волонтерів та інших громадян, які зробили свій внесок у зміцнення обороноздатності України. Проводяться зустрічі з бійцями батальйону «Чернігів» та спецпідрозділу Національної гвардії. Результатом пошукової роботи є поповнення експозиційних розділів музею новими експонатами.

З листопада 2018 року до лютого 2 019 року проведено І (обласний) тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу».

На І (обласний) тур конкурсу представлено матеріали 21 музею військовоісторичного, історичного (широкого змісту) та краєзнавчого (широкого змісту) профілів закладів освіти Бахмацького, Борзнянського, Городнянського, Новгород-Сіверського, Прилуцького, Чернігівського районів, міст Прилук, Чернігова та Бобровицької, Височанської, Носівської, Срібнянської, Талалаївської об’єднаних територіальних громад.

За результатами конкурсу визнано призерами І (обласного) туру конкурсу та буде нагороджено Дипломом Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації серед екскурсоводів музеїв військово-історичного профілю за II місце – творчу групу екскурсоводів музею бойової слави ліцею № 15 м. Чернігова (керівник Ю. Кирилюк-Прядко) за розробку екскурсії «Чернігів у спалахах війн та революцій».

 

Ми вітаємо переможців та бажаємо натхнення у пошуковій та музейній роботі.