Ліцей зустрічає Олімпіаду

Поки у всіх школах міста тривають весняні канікули, педагогічному колективу ліцею №15 випала честь прийняти у стінах рідного навчального закладу заключний етап Всеукраїнської олімпіади з іноземних мов.Делегації з усіх областей нашої держави прибули до Чернігова, щоб у напруженій боротьбі визначити, яка із областей є найкращою у знанні англійської та іспанської мови.

Свято розуму відкривали в Палаці дітей та юнацтва у неділю, 24 березня, а вже з понеділка у стінах ліцею розпочалася робота журі та учасників на консультаціях перед конкурсними випробуваннями.

Вівторок та середа були для олімпійців найскладнішими, адже саме у ці дні відбувалися головні письмові та усні випробування, які знавці мов достойно подолали, щоб уже в п’ятницю дізнатися, хто ж досяг найвищих результатів.

Актовий зал ліцею став для юних філологів, що посіли призові місця, незабутнім місцем. Урочисте закриття Олімпіади стало не лише місцем нагородження, а й святом музики, хореографії та гарного настрою. На гостину завітав навіть радник з питань культури посольства Іспанії в Україні —  Патрісія Серрано Санчес.

Сіверська земля із розкритими обіймами прийняла гостей із різних регіонів України. Так само гостинно, як приймає сіверян Галичина, Поділля, Буковина, Причорномор’я та інші оюрегіони нашої країни. Олімпіада — це не тільки змагання, не тільки визначення кращих знавців тої чи іншої дисципліни, а, насмперед, символ єднання та дружби юних інтелектуалів.