Початок проведення ІІ Всеукраїнського національного відбору Міжнародної молодіжної наукової олімпіади IJSO

Національний центр “Мала академія наук України” оголошує про початок проведення ІІ Всеукраїнського національного відбору Міжнародної молодіжної наукової олімпіади IJSO 2021!

Міжнародна молодіжна наукова олімпіада (International Junior Science Olympiad) є однією з найпрестижніших міжнародних олімпіад для школярів та входить до 12 провідних олімпіад, визнаних ЮНЕСКО.

IJSO передбачає комплексну теоретичну та практичну перевірку знань та навиків одночасно з трьох природничих дисциплін: фізики, хімії та біології.

До участі у ІІ Всеукраїнському відборі запрошуються школярі віком до 15 років (народилися 1 січня 2006 року або пізніше), які володіють ґрунтовними знаннями одночасно з фізики, хімії та біології.

Щоб стати учасником в І етапу ІІ Відбору необхідно:

–   з 5 квітня до 5 травня заповнити реєстраційну форму за посиланням;

– отримати електронний лист з унікальним посиланням на онлайн-тестування та інструкцією на електронну пошту, вказану при реєстрації;

–  25 травня пройти онлайн-тестування під час І етапу!

Детальніша інформація про умови та правила проведення ІІ Всеукраїнського національного відбору – в листі, що додається, та за посиланням http://man.gov.ua/ua/activities/ijso

У випадку виникнення додаткових питань, звертайтесь до національного координатора IJSO в Україні Євгена Кудрявця на електронну пошту jasuselection@man.gov.ua з темою листа: IJSO_2021.