Зав. МО 4 класів – Плотнікова Галина Веніамінівна

вчитель методист вищої категорії , вчитель початкових класів

Проблема роботи вчителя : «Застосування інтерактивних форм роботи для розвитку пізнавальної активності учнів, використовуючи ІКТ».

Як садівник доглядає молоді саджанці, так і я допомагаю своїм учням тягнутися до світла знань, бо вірю, що вони виростуть мудрими і творчими, здатними утверджувати і примножувати добро. Я вірю в своїх учнів!

Створюю на уроках позитивний настрій для навчання,

відчуття в учнів рівного серед рівних, забезпечую позитивну атмосферу в колективі для досягнення спільних цілей, можливість вільно висловити свою думку і вислухати свого товариша. В своїй роботі використовую: електронні підручники, мультимедійні презентації, електронні конструктори уроків, що дозволяє учням не виходячи з класу брати участь у діалогах, розмірковувати, здійснювати мандрівки.

Семенюк Надія Флавянівна

Вища категорія, старший учитель

Проблема , над якою працює вчитель: «Перспективне мислення у навчанні і вихованні».

Працюю над залученням всіх учнів до активного одержання знань. Кожен учень може презентувати свою ідею, пропозицію в кожному виді роботи на усіх уроках. Школярі вчаться створювати проблеми і вирішувати їх, тобто, вчаться вчитися. Багато уваги приділяю взаємоповазі і взаємовиручки в класному колективі. Учні з задоволенням приймають участь у створенні проектів, де й розвивають   свої творчі здібності.

Любченко Вікторія Василівна

Категорія вища, вчитель початкових класів
Тема над якою працює вчитель:« Формування пізнавальної діяльності молодших школярів.»
Основну увагу приділяю стимулюванню пізнавальної діяльності учнів через формування глибокого інтересу до знань, розвитку творчої особистості. В своєї роботі широко використовую уроки – ділової гри, уроки – казки, уроки – подорожі, інтегровані уроки та інші, з використанням наочності, сучасних технічних засобів навчання.

Чепурна Ірина Миколаївна

Вища категорія, старший учитель

Проблема , над якою працює вчитель: « Розвиток уваги молодших школярів.»

Працюючи над темою перед собою ставлю мету, щоб дітям було цікаво, зрозуміло, корисно і знадобилось у житті.

Якщо це так – то є і увага. Використовую принципи диференціації,

Індивідуальний підхід до навчання і проблем , адже дитина повинна

Зробити своє власне відкриття. Залучаю на уроках засоби наочності.