Єдині вимоги до учнів ліцею

1. Прихід учнів до ліцею

1.1 Учні приходять до ліцею не пізніше ніж за 15 хвилин до першого дзвоника.

1.2 Відвідування гардероба протягом дня дозволяється у присутності чергового та згідно довідки класного керівника.

1.3 Зовнішній вигляд при виході із гардероба оцінює черговий учитель чи адміністратор і робить, якщо це потрібно, відповідні зауваження.

1.4 Учні, які спізнилися, отримують запис про спізнення у щоденник.

1.5 Категорично забороняється приносити до ліцею речі, які не мають відношення до занять.

1. Єдині вимоги до зовнішнього вигляду ліцеїста

2.1 Ліцеїст повинен з’являтися до ліцею у шкільній формі, яка може бути:

•  для хлопчиків – темний костюм, світла однотонна сорочка, краватка;
  •  для дівчаток-темний костюм (або сарафан), світла однотонна блузка.

2.2 Шкільна форма має бути бездоганно чиста. Взуття ліцеїста має бути також чистим та в тон костюма, у дівчаток – на невисокому підборі.

2.3 Використовувати кросівки виключно на уроках фізкультури.

2.4 Зачіски повинні бути охайними, сучасними.

2.5 Яскраві прикраси, косметика категорично заборонені.

2.6 На свята ліцеїсти мають бути одягнені урочисто. На вечори відпочинку, дискотеки дозволяється святковий одяг.

2.7 На уроках трудового навчання, фізкультури, хореографії одяг і взуття повинні бути відповідними.

2.8 При розмові зі старшими ліцеїст повинен встати. Руки в кишенях тримати не дозволяється.

2.9 Не допускається вживання нецензурних слів.

1. Вимоги до учнів на уроці

3.1 Заходити в кабінет, клас до дзвоника з дозволу вчителя.

3.2 Учні повинні зайняти своє місце за партою, приготувати все необхідне до уроку. На парті не повинно бути нічого зайвого.

3.3 Дбайливо ставитися до обладнання кабінету, квітів.

3.4 Порядок відповідей учнів на уроці визначає вчитель.

3.5 Учень, який бажає відповісти чи щось запитати у вчителя, зобов’язаний підняти руку.

3.6 Підказки, списування категорично заборонені.

3.7 Урок вважається закінченим лише після слів учителя: “Урок закінчено”. Учні встають і спокійно виходять.

3.8 Користуватися мобільними телефонами під час уроку суворо заборонено

1. Правила поведінки під час перерви

4.1 Учень ліцею зобов’язаний:

• чітко та своєчасно виконувати вимоги чергових вчителів та учнів;
  • виявляти повагу до старших, поступатися їм дорогою, місцем;
  • на перервах поводити себе тихо, спокійно.
  • голосно розмовляти, кричати, бігати по сходах і коридорах категорично заборонено;
  • не ображати молодших за себе;
  • культурно поводити себе в їдальні: біля буфета ставати в чергу;
  • обов’язково дотримуватися санітарно-гігієнічних вимог (мити руки з милом, користуватися серветкою); після вживання їжі прибрати за собою брудний посуд, поставити на місце стілець, подякувати працівникам їдальні.