Музей історії навчального закладу

Створений 14.09.2012р.
Музей історії навчального закладу №15 м.Черніговає осередком освіти і виховання, у своїй діяльності керується Законом України «Про музеї та музейну справу», нормативними документами Міністерства освіти і науки України, Положенням про музей та працює відповідно до Статуту музею; сприяє формуванню у молодого покоління національної свідомості, патріотизму, любові до свого навчального закладу, до рідного міста, країни, забезпеченню духовної єдності поколінь; вивчає, зберігає та використовує кращі зразки історико-культурної спадщини українського народу, освітніх традицій.

Музей естетично оформлений та складається з таких структурних підрозділів:
І. «Восьмирічна школа №15: 1962-1986 роки»
ІІ. «Середня школа №15: 1986-1991роки»
ІІІ. «Ліцей – ровесник суверенної України: з 1991року»
ІV. «До джерел мудрості»
V. «Творчість учнів»
VІ. «Керівники навчального закладу»
VІІ. «Вся гордість учителя в учнях, в зростанні посіяних ним зерен»
VІІІ. «Відомі випускники»
ІХ. «Ми – чернігівці»
Х. «На ниві виховання»

Музей співпрацює з музеями нашого міста та представниками Корпусу миру. Музей часто відвідують випускники та відомі люди України.

У вересні 2016 року Музей історії навчального закладу №15 м.Чернігова отримав звання “Зразкового”.

вручення звання "Зразковий музей"