Інтимні селфі, або про що говорили з десятикласниками

У ліцеї №15 розпочався тиждень інформатики. Сьогодні, 5-го лютого, відбувся урок з безпечного інтернету на тему: «Інтимні селфі в інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?». Разом з викладачем інформатики Богданом Сергієм Васильовичем та педагогом-організатором Буренок Анастасією Ігорівною учні 10-А класу дізнались цікаву інформацію про безпечний інтернет.

Особливістю уроку було те, що він проводився в форматі діалогу. Кожен з учнів висловлював свою думку щодо заданої теми та коментував відеозапис, що був продемонстрований. Основні запитання учнів стосувались теми щодо майбутнього прийняття на роботу, вступу у ВНЗ та їх зв’язок з інтимними фото в мережі інтернет, а також, як визначити, що з ними спілкується шахрай.

Як сказав Сергій Васильович : «Мене вразила обізнаність та різноплановість дітей, вони спокійно та з серйозністю ставились до теми. Найбільше сподобалась робота в групах, адже саме тоді вони відкрились для нас та максимально висловлювали свою думку».

У Анастасії Ігорівни враження трішки різнились : «У сучасному світі діти спокійно ставляться до таких фото і це погано. Я обговорювала з ними теми зв’язку інтимних фото та їх майбутнього життя, а також, як ними можуть скористатись шахраї. Можливо, трішки не серйозності у їх словах було через вік, але після перегляду відео думки значно змінились».

Майбутнє кожного з нас залежить від наших вчинків, тому треба фільтрувати ту інформацію, яку отримуєте, та ту, яку самі демонструєте у соціальних мережах.