Арт терапевтичні вправи для дітей «Дерево сили”


Серед учнів 4-х класів з метою зміцнення ментального здоров’я психологом ліцею проведені арт терапевтичні вправи для дітей «Дерево сили”.???
Ця вправа допомагає дітям ідентифікувати свої особисті сильні сторони і захисні навички. Допомагає дітям зрозуміти, що вони можуть подолати труднощі, використовуючи свої внутрішні таланти і сильні сторони, відчути єдність з родиною, стабілізувати свій емоційний стан.
Інструкція ☘️
Візьміть великий аркуш паперу, А4 або А3.
Намалюйте стовбур дерева. Він уособлює собою вашу особистість. У кожного дерева є корені. Які асоціюються із родиною, стабільністю, впевненістю. Чим більш розвиненими є «корені» – родинні зв’язки, тим впевненіше, спокійніше, сильніше відчуваєм себе. Підпишіть кожен корінець. «З ким з родичів він асоціюється у вас?». Намалюйте більше гілок і листя, плодів, квітів на вашому дереві, – це ваші навички, вмінні, знання????. Це можуть бути особисті сильні сторони, стратегії подолання, приємні дії або підтримуючі вас люди. І коли ми всі наші малюнки складемо один до одного, побачимо, що перед нами могутній, об’єднаний спільними інтересами, навичками, думками «ліс», який асоціюється з людьми, які надають нам силу та підтримку.
Розфарбуйте дерево ?як забажаєте.
☘️