Архів за день: Червень 18, 2021

Списки учнів зарахованих до 10-х профільних класів на 2021-2022 н.р.

Список учнів 10-А класу (математичного профілю)

  1. Бабич Катерина Андріївна
  2. Бабійчук Дмитро Сергійович
  3. Бодяшова Софія Андріївна
  4. Бранд Ілля Михайлович
  5. Волошин Данило Костянтинович
  6. Ворожбит Анастасія Андріївна
  7. Дейкун Анна Вадимівна
  8. Запрудська Софія Сергіївна
  9. Клепацький Богдан Вікторович
  10. Кнуренко Іван Сергійович
  11. Козир Ярослав Олександрович
  12. Коледін Олександр Сергійович
  13. Кондренко Анастасія Петрівна
  14. Корзун Анастасія Юріївна
  15. Король Сергій Юрійович
  16. Кузнецов Дмитро Олександрович
  17. Лісогор Крістіна Олексіївна
  18. Ляшко Іванна Ігорівна
  19. Мовчан Михайло Олександрович
  20. Мольченко Даніїл Вікторович
  21. Набок Артем Миколайович
  22. Надточій Станіслав Олександрович
  23. Назаренко Єгор Олександрович
  24. Павлов Андрій Олексійович
  25. Плотніков Артем Дмитрович
  26. Полетай Максим Вікторович
  27. Пинзарь Максим Сергійович
  28. Тарарака Іоланта Сергіївна
  29. Філь Олександр Андрійович
  30. Школа Денис Ігорович

Список учнів 10-Б класу (хіміко-біологічного профілю)

  1. Горбач Костянтин Ярославович
  2. Журба Тетяна Володимирівна
  3. Копич Катерина Валентинівна
  4. Іванов Даніл Сергійович
  5. Асатрян Варужан Артемович
  6. Булах Дмитро Андрійович
  7. Дрозд Олександра Кирилівна
  8. Варивода Аліна Іванівна
  9. Храмченко Микита Вікторович
  10. Тищенко Артем Іванович
  11. Хоменко Євгенія Дмитрівна
  12. Калугіна Аліна Олегівна
  13. Вовк Олександра Юріївна
  14. Кулик Анастасія Сергіївна
  15. Володін Микита Олександрович
  16. Фесенко Нікіта Андрійович
  17. Самусь Вікторія Романівна
  18. Калініченко Вікторія Романівна
  19. Степаненко Анастасія Володимирівна
  20. Гуз Софія Сергіївна
  21. Вінніченко Вероніка Михайлівна
  22. Коновалова Вікторія Андріївна
  23. Пенькова Марія Артемівна
  24. Лопатько Марія Олегівна
  25. Павленко Аліса Ярославівна
  26. Березова Владислава Сергіївна
  27. Скоромець Володимир Юрійович
  28. Павліченко Єлизавета Миколаївна
  29. Гошко Нікіта Олександрович
  30. Бондаренко Вікторія Віталіївна
  31. Школоберда Владислав Євгенійович

Список учнів 10-В класу (філологічного профілю (українська мова))

  1. Алійник Денис Павлович
  2. Барило Анна Олегівна
  3. Бікеєва Ольга Юріївна
  4. Дмитренко Тетяна Максимівна
  5. Король Олег Максимович
  6. Кравчук Анастасія Вікторівна
  7. Гавриненко Олександр Анатолійович
  8. Манько Дар’я Сергіївна
  9. Матвієнко Анна Олександрівна
  10. Пархомець Аліна Юріївна
  11. Підлісна Анастасія Сергіївна
  12. Потапенко Валерія Павлівна
  13. Решетник Діана Геннадіївна
  14. Сергієнко Софія Миколаївна
  15. Шульга Катерина Олександрівна
  16. Симанчук Ангеліна Володимирівна
  17. Грабовець Інна Максимівна
  18. Сотник Лілія Павлівна
  19. Гончаренко Ольга Олегівна
  20. Борзда Ольга Сергіївна
  21. Кириченко Дар’я Юріївна
  22. Білоус Дар’я Михайлівна
  23. Вінніченко Євгенія Юріївна
  24. Вінніченко Олександра Юріївна
  25. Надточій Марія Анатоліївна
  26. Сидоренко Максим Олександрович
  27. Котеленець Катерина Андріївна
  28. Шкурко Діана Ярославівна
  29. Середа Дарина Олександрівна
  30. Білоусова Марина Ігорівна
  31. Головченко Дар’я Михайлівна
  32. Кужель Яна Олександрівна
  33. Миронов Даниїл Геннадійович
  34. Радченко Тетяна Олександрівна
  35. Шостак Анастасія Віталіївна

Список учнів 10-Г класу (історичного профілю)

  1. Артюх Валерія Сергіївна
  2. Іллюшко Максим Михайлович
  3. Омельченко Валерія Василівна
  4. Бойко Владислав Олександрович
  5. Ващенок Павло Вікторович
  6. Губіна Олена Сергіївна
  7. Власенко Дарина Олександрівна
  8. Липлянська Анна Юріївна
  9. Ремидовський Нікіта Олександрович
  10. Семенцова Ірина Григорівна
  11. Феофілова Валерія Максимівна
  12. Галабурда Олександр Вікторович
  13. Артюх Каріна Олександрівна
  14. Шпак Богдан Олегович
  15. Попова Олександра Олександрівна
  16. Гресь Марія Адріївна
  17. Коваль Ілля Сергійович
  18. Сухарєва Єлизавета Олександрівна
  19. Пророк Ілля Денисович
  20. Федоренко Лілія Костянтинівна
  21. Бородай Максим Дмитрович
  22. Байдала Ліана Олексіївна
  23. Притика Яна Євгенівна
  24. Кузьменко Юлія Олександрівна
  25. Іванова Євгенія Олександрівна
  26. Скакун Микита Миколайович
  27. Єроховець Вікторія Володимирівна
  28. Демченко Христина Олегівна
  29. Урбанець Любов Олександрівна
  30. Кросковський Кіріл Олександрович
  31. Мельник Віталій Андрійович
  32. Булаш Ольга Сергіївна

Список учнів 10-Д класу (філологічного профілю (англійська мова))

  1. Ананко Дар’я Ігорівна
  2. Багмут Вікторія Володимирівна
  3. Бондаренко Савелій Васильович
  4. Буряк Павло Володимирович
  5. Ворох Артем Ігорович
  6. Грибов Володимир Володимирович
  7. Гореленко Максим Дмитрович
  8. Давиденко Богдан Всеволодович
  9. Зотова Єлизавета Владиславівна
  10. Зотова Маргарита Владиславівна
  11. Кіблик Альона Сергіївна
  12. Кіблик Вікторія Сергіївна
  13. Ковальчук Поліна Юріївна
  14. Коляда Марія Сергіївна
  15. Коструб Катерина Юріївна
  16. Кулинич Євгенія Андріївна
  17. Лєнчик Іоан Анатолійович
  18. Медвідь Віталій Анатолійович
  19. Музиченко Дмитро Андрійович
  20. Назаренко Іванна Сергіївна
  21. Пенська Мар’яна Олександрівна
  22. Полевик Дарина Ігорівна
  23. Полетавкіна Дар’я Андріївна
  24. Потапенко Валерія Сергіївна
  25. Рочняк Даніїл Олексійович
  26. Сердюк Ярослав Андрійович
  27. Скопич Юлія Віталіївна
  28. Солохненко Анастасія Романівна
  29. Трегуб Кіра Володимирівна
  30. Хоботня Володимир Сергійович
  31. Хоменко Катерина Олегівна
  32. Чепурна Катерина Владиславівна
  33. Шагалій Валерія Юріївна

 Адміністрація