Інновації у сучасному навчальному закладі

03 лютого 2017 року у ліцеї №15 за підтримки ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України відбувся семінар “Інновації у сучасному навчальному закладі”.

Формат семінару був незвичним для освітян міста. Перший блок був присвячений питанням управління навчальним закладом, на цю частину семінару були запрошені директори загальноосвітніх навчальних закладів та учасники Школи резерву керівних кадрів. На другий блок семінару, окрім вже присутніх, були запрошені заступники директорів шкіл та керівники шкільних методичних об’єднань вчителів початкових класів.

Учасники семінару розбирали суть і переваги реорганізації Інституту модернізації змісту освіти, шукали відповідь на питання, які найбільше турбували педагогічний загал міста Чернігова, розглядали питання «Управлінського моніторингу та нові підходи до планування роботи школи»,  «Проблеми та перспективи впровадження дистанційного навчання в ЗНЗ», «Впровадження ІКТ як один із найважливіших чинників модернізації системи освіти», брали участь у тренінгах«Інноваційні технології в управлінні навчальним закладом» та «Он-лайн сервіси для директорів шкіл: документація без проблем».
розкрила суть Всеукраїнського проекту “Розумники (SMART KIDS)”.
Наприкінець семінару була проведена безпосередня презентація продуктів компанії “Розумники” для початкової школи. Найбільше представників початкової ланки зацікавив СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ (готові мультимедійні матеріали від видавництва «Розумники»),  які можна було не тільки побачити на екрані, а й потримати в руках.

Хід семінару висвітлило Чернігівське телебачення Дитинець:

Переглянути відео у Facebook