Вшанування обдарованої молоді Чернігівщини

Для кожної країни найбільшу цінність становлять культурні й освічені люди, які знайшли своє місце в житті, сповна реалізували власні творчі й професійні можливості, інтелектуальні та організаторські здібності. Саме такі люди є основою прогресу в усіх сферах життя суспільства.

Державна освітня політика в Україні спрямована на постійну підтримку обдарованих молодих людей – потужного потенціалу майбутнього України.

18 травня 2018 року відбулася зустріч керівництва області з переможцями IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, ХVІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

Перед початком зустрічі прозвучало музичне привітання студентів Чернігівського музичного училища імені Л.М. Ревуцького.

Захід було розпочато хвилиною мовчання – вшанування пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу 1944 року.

Начальник Управління освіти і науки облдержадміністрації Микола Анатолійович Конопацький зазначив, що на зустріч запрошено 65 переможців, які гідно захистили честь області і здобули 77 дипломів Всеукраїнського і Міжнародного рівнів, із яких – 70 дипломів вибороли учні, 7 – студенти закладів фахової передвищої та вищої освіти.

Гідно захистили честь області учні як міських шкіл, так і шкіл сільської місцевості. Серед присутніх – здобувачі освіти, які вибороли по два і навіть по три дипломи переможців фінальних етапів змагань. Цьогоріч вітали випускника Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19 Чернігівської міської ради Павла Нагорного, кількість нагород якого є найбільшою в історії перемог учнів Чернігівщини: 2 дипломи у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, 5 дипломів у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

На зустріч були запрошені вчителі, які декілька років поспіль готують переможців інтелектуальних змагань; директори шкіл, у колективах яких учні отримують високий рівень знань. У зібранні також брали участь науковці закладів вищої освіти області, які готували своїх вихованців до перемог; батьки, підтримка та турбота яких важлива в житті кожної людини.

Заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Наталія Андріївна Романова звернулася до молодої еліти з побажаннями добра, щедрої долі та невичерпної жаги до знань, також висловила щиру вдячність працівникам освіти, адже досягнення вихованців – результат копіткої праці висококваліфікованих педагогів. За вагомий внесок у справу розвитку творчих здібностей школярів, підготовку переможців Всеукраїнських і Міжнародних інтелектуальних змагань педагоги та науково-педагогічні працівники були нагороджені Почесною грамотою облдержадміністрації, Подякою голови облдержадміністрації, Почесною грамотою обласної ради.

Стало доброю традицією на зустрічі такого високого рівня дарувати грошові винагороди та подарунки. На згадку про інтелектуальні звершення кожен учасник отримав із рук керівництва області книгу «Україна. Все, що робить нас українцями».

Майбутнє України в надійних руках, про що свідчать виступи учнів – учасників зустрічі, які пообіцяли й надалі успішно долати дорогу інтелектуальної ниви та крокувати до здобуття найвищого професіоналізму!

Сподіваємося, що зустріч надовго запам’ятається кожному учаснику. Бажаємо юним талантам міцного здоров’я, нових творчих здобутків та звершень, а добрі справи кожного примножать славу України!