«Destination Imagination» або київський креатив від учнів ліцею №15

Нещодавно ліцеїсти долучилися до неймовірної події – І Всеукраїнської олімпіади з креативності, що пройшла з 22 по 24 березня у Києві під егідою міжнародної освітньої програми «Destination Imagination».Це – найбільша у світі програма з креативності, започаткована в США. Програма охоплює 42 країни на 6 континентах, понад 200 000 учасників, 38 000 волонтерів з цілого світу та 1,5 мільйона випускників.

Захід підтримали на найвищому рівні. На олімпіаду завітав міністр закордонних справ Павло Клімкін, лауреат Нобелівської премії з фізики 2015 року Кадзіта Такаакі, президент МАН Станіслав Довгий.

Ліцей №15 представляли дві команди різних вікових категорій.

Молодшу команду представляли: Міщенко Микита, Пархомець Владислав, Ключніков Олександр, Михайленко Вікторія, Колонтай Олександра, Желізна Марія, Зубута Валерія.До старшої групи входили: Максименко Владислав, Олех Георгій, Гулак Володимир, Рибка Вероніка, Дробишева Катерина, Ткаченко Катерина, Гришко Аліна.Ми вітаємо наших ліцеїстів із завоюванням срібла та бронзи і впевнені, що учні ліцею ще не один рік будуть достойно виступати на подібних евентах.