Про “Службу освітньої безпеки” в ліцеї


Проєкт «Служба освітньої безпеки» стартував на Чернігівщині минулого місяця. Його основна мета – створення безпечного середовища в закладах освіти, збереження життя і здоров’я учасників освітнього процесу, що надважливо в умовах війни росії проти України.

Наразі офіцери служби освітньої безпеки працюють у 65 закладах регіону, які підлягають охороні у першочерговому порядку (знаходяться у зоні, наближеній до бойових дій, до кордонів з росією та білоруссю, або у яких відсутня фізична охорона Управління поліції охорони, приватних охоронних структур або муніципальної охорони). Всі відібрані поліцейські попередньо пройшли навчання у вищих навчальних закладах системи МВС України, та стажування у закладах загальної середньої освіти області.

«Функції офіцерів освітнього середовища тимчасово виконуватимуть діючі правоохоронці з числа співробітників ГУНП в Чернігівській області, поліції охорони та патрульної поліції», – зазначають у відділі комунікації поліції Чернігівської області.

Окрім поліцейських навичок та виконання протоколу безпеки, фахівець з питань безпеки матиме знання з психології дитини, аби розуміти її та за потреби вчасно допомогти та вжити необхідних заходів.

Функції Ірини Дриг – офіцера “Служби освітньої безпеки” ліцею 15 закріплені посадовою інструкцією. Детально ТУТ...

Наказ про службу охорони ТУТ…

Фото: Нацполіція України. Photo: the National Police of Ukraine