Архів за день: Травень 19, 2018

Вшанування обдарованої молоді Чернігівщини

Для кожної країни найбільшу цінність становлять культурні й освічені люди, які знайшли своє місце в житті, сповна реалізували власні творчі й професійні можливості, інтелектуальні та організаторські здібності. Саме такі люди є основою прогресу в усіх сферах життя суспільства.

Державна освітня політика в Україні спрямована на постійну підтримку обдарованих молодих людей – потужного потенціалу майбутнього України.

18 травня 2018 року відбулася зустріч керівництва області з переможцями IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, ХVІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

Продовження